Grünbeck - Bedrijf

Německá kvalita, Česká šikovnost, To je Grünbeck.

Optimálně upravená voda je životně důležitá. Na zlepšování její kvality se podílí i společnost Grünbeck svými jedinečnými a spolehlivými systémy na úpravu vody. 

Grünbeck: specialista na úpravu vody

Každý rok se snažíme přicházet s návrhy na inovaci a vylepšení našich zařízení, aby jejich fungování bylo jednodušší a ekologičtější. O naše poznatky o vodě a její úpravě se rádi podělíme s každým, kdo má zájem, abychom je mohli zhodnotit. Naše znalosti z této oblasti jsou více než dostačující. Společnost Grünbeck platí už dlouhá léta za evropského specialistu na úpravu vody. Díky 70letým zkušenostem, 70 pobočkám na celém světě, více než 800 činným profesionálům a vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje se Grünbeck stal jednou z nejúspěšnějších a nejrespektovanějších obchodních společností. Zajistíme vše: návrh, projekt, výrobu i údržbu.

Mateřský podnik: Grünbeck Wasseraufbereitung GmbH v Höchstädtu
Moederbedrijf: Grünbeck Wasseraufbereitung GmbH in Höchstädt
Mateřský podnik: Grünbeck Wasseraufbereitung GmbH v Höchstädtu/
Montage-afdeling Grünbeck

Grünbeck v České republice a na Slovensku

V roce 1997 byla založena společnost Grünbeck Prozesstechnik GmbH ve Vídni. Díky svým zkušenostem a kompetencím v projektech úpravy průmyslových vod se stala centrem pro další rozvoj firmy Grünbeck na východní trhy. Proto od roku 1999 vstupuje Grünbeck také na Český a Slovenský trh. Snažíme se o zajištění optimálně upravené vody pro maloodběratele, instalatéry i velké průmyslové podniky, a to v dlouhodobém horizontu. Náš německý mateřský podnik je symbolem kvality, inovací a trvanlivosti. My k tomu přidáváme snahu hledat optimální řešení a českou otevřenost. Díky této kombinaci jsme schopni dodávat řešení na klíč a případné problémy řešit hned v zárodku.