Proceswaterbehandeling

Ošetření chladicí vody se zařízením od firmy Grünbeck

Během výrobního procesu chcete mít jistotu, že váš systém chlazení vodou funguje správně. Pouze tak dosáhnete optimální výroby. Firma Grünbeck nabízí řešení na míru pro průtokové, uzavřené a otevřené chladicí systémy. Díky úpravě chladicí vody pomocí zařízení od firmy Grünbeck se teplo správně odvádí, sníží se ztráta vody a spotřeba chemikálií.

Waterbehandelingsunit container Grünbeck

Optimální úprava chladicí vody

Optimální úprava chladicí vody se může skládat ze správného odvádění potřebného množství vody (proplachu), změkčení tvrdosti vody, jednotky na filtraci samostatným proudem, UV-desinfekce a/nebo správného dávkování chemikálií. Tím se potlačuje tvorba vápenatých usazenin, koroze a růst bakterií. V optimální situaci se voda rovněž odsolí použitím instalace na reverzní osmózu. Všechny tyto postupy sníží množství odpadní vody a chemikálií, takže vaše zařízení bude mít delší životnost.

Úpravachladicí vody v datovém centru pomocí dešťové vody
Koelwater behandeling datacenter met regenwater

Adekvátní úprava chladicí vody

Správná úprava vody pro váš systém chlazení vodou je určována mimo jiné typem chladicího sytému. Naši profesionálové se samozřejmě rádi společně s vámi zamyslí nad vaší specifickou situací a tím nad volbou správného zařízení na úpravu vody. Díky tomuto adekvátnímu ošetření získáte jistotu optimální funkce a zvýší se bezpečnost provozu vašeho systému chlazení vodou.