Proceswaterbehandeling

Železo ve spodní vodě

Podzemní voda může obsahovat velká množství rozpuštěného železa a manganu. Pokud se tyto železnaté a manganaté ionty dostanou do kontaktu s kyslíkem, změní se v pevnou formu a mohou způsobit problémy ve vašich systémech. Kromě toho dodává železo a mangan vodě nepříjemnou barvu, vůni a chuť. Správné odstranění těchto látek vyžaduje správný přístup: zařízení na snížení množství železa a manganu od firmy Grünbeck.

Odželeznění podzemní vody

Z podzemní vody můžete železo a mangan odstranit různým způsobem. Nejvhodnějšími technikami je zavzdušnění (oxidování) nebo dávkování oxidačního prostředku. Firma Grünbeck vám ráda pomůže se správným ošetřením, dodáváme vysoce kvalitní zařízení pro odželeznění a odstranění manganu.

Zařízení na odstranění železa a manganu z vody v továrně na výrobu papíru
Ontijzering- en ontmanganingsinstallatie papierfabriek
Zařízení na odstranění železa a manganu z vody v pivovaru
Ontijzerings- en ontmanganingsinstallatie brouwerij

Zařízení na odželeznění vody v papírně Parenco

Společnost Parenco již deset let využívá zařízení na ošetření vody od firmy Grünbeck. Zkušenosti z papírny Parenco si přečtěte zde.

Jiné způsoby úpravy vody ve studních a ošetření podzemní vody

Kromě odstranění železa a manganu z vody se firma Grünbeck specializuje také na snižování množství dusičnanů a/nebo odkyselování (zvyšování hodnoty pH) vaší vody ve studni nebo podzemní vody. Chcete se dozvědět více? Zavolejte na telefonní číslo +420 724329438 nebo nám zašlete zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.